Корзина
888 отзывов
+380
99
469-87-70
+380
96
759-61-72
+380
63
417-15-99
Ваш сон вдома і в дорозі

Ваш сон вдома і в дорозі

Ваш сон вдома і в дорозі
Зручна і м'яка. Спокійний сон. Маска зроблена з гладкого чорного атласу. Універсальний розмір, який підходить для всіх. Маска ідеально підходить для подорожей і денного сну.

05.07.12

Повне розслаблення і відпочинок для очей в нічний час.
Спеціально розроблений м'який носик з 100% атласу забезпечує: повний захист від світла, м'яке прилягання маски до обличчя. Зрозуміло, маска для сну - не панацея від безсоння, однак саме вона є першим кроком до здорового сну і гарному настрою протягом дня.

Повністю затемнити спальню не завжди буває можливим. А при переїзді в поїзді, в автобусі або перельоті в літаку практично завжди доводиться спати при світлі.

Незручне становище в кріслі і освітлення призводять до різкого зниження якості сну. В результаті людині не вдається виспатися в дорозі, а на ранок він відчуває себе стомленим.

Втім, проблему легко вирішити за допомогою зручної светоизолирующих маски для сну. При використанні маски навіть короткочасний сон стає глибшим, що позитивно позначається на самопочутті протягом наступного дня. Вона допоможе добре виспатися і вдень і вночі, зняти напругу з очей, стомлених роботою за комп'ютером. Зрозуміло, маска для сну - не панацея від безсоння, однак саме вона є першим кроком до здорового сну і гарному настрою протягом дня.


Знаете ли вы, что…

Сомнологи - фахівці в галузі вивчення розладів сну, прийшли до висновку, що мелатонін - гормон сну, виробляється тільки в темряві. Мелатонін надає комплексний вплив на організм, зокрема дослідники відзначили, що люди, які сплять при світлі, мають ослаблений імунітет. Вже давно встановлено, що сон при світлі рідко буває повноцінним, оскільки він суперечить нашим біоритмам. Однак навіть світло електронного будильника або мерехтіння лампочки монітора може спровокувати порушення сну. Вихователі дитячих садків помічають, що часто зустрічається небажання дітей спати вдень - це не просто примха. Дитина часто просто не може заснути при світлі. Але варто затемнити кімнату - і малюк відразу засинає.

Використання маски для сну.

Повністю затемнити спальню не завжди буває можливо. А в поїзді, літаку або в автобусі практично завжди доводиться спати при світлі. Поряд з незручним положенням в кріслі і освітлення призводить до різкого зниження якості сну. В результаті людині не вдається виспатися в дорозі, а на ранок він відчуває себе стомленим. Але проблему легко вирішити за допомогою зручної світлонепроникної маски для сну. Вона допоможе добре виспатися і вдень, і вночі, зняти напругу з очей, стомлених роботою за комп'ютером. Зрозуміло, маска для сну - не панацея від безсоння, однак саме вона є першим кроком до здорового сну і гарному настрою протягом дня.

Нічні окуляри і пов'язки на очі

У наш час звичайна людина спить дуже мало, хоча ще відносно недавно люди жили за сонячним ритму і відводили на сон не менше 10:00. Постійна скажений графік, напружена робота і цілодобовий доступ до інтернету призводять до того, що сон стає коротшим і неспокійним, а безсоння з'являється все частіше.

Тим, хто не може собі дозволити лягати і вставати разом із сонцем, пов'язка на очі для сну допоможе створити необхідні умови для відпочинку в будь-який час в будь-якому місці. Ці «нічні окуляри» дадуть можливість швидше заснути або відпочити при світлі. Такі широкі і зручні пов'язки м'яко закривають область очей, вони робляться з м'якої тканини, щільно, але комфортно прилягають до обличчя. Не пропускаючи світло, пов'язка на очі піклується про ваш сон.

Людський організм влаштований так, що тільки в темряві можливий повноцінний відпочинок і відновлення сил. Вчені з'ясували, що навіть ледве помітний світло від циферблата електронного годинника в кімнаті може порушити режим сну. При наявності мінімального джерела світла мозок не виробляє стимулюючі речовини для сну. Це призводить до того, що навіть якщо людина спить, його відпочинок не є відновлювальний і корисним. А що говорити про сон в літаку чи поїзді?
При таких умовах тільки пов'язка на очі може прийти на допомогу і допомогти організму розслабитися, створити умови для здорового сну.

Применшувати значення хронічних недосипів не варто - доведено, що 20% автомобільних аварій пов'язані з втомою і браком сну. Нічні окуляри зможуть зберегти ваше здоров'я, поліпшать ваше самопочуття, зроблять вашу красу сяючою.http://images.prom.ua

http://bambetl.uaprom.net/p5228046-nabor-vash-son.html

Окуляри для сну

Конструкція окулярів створена з урахуванням фізіологічних особливостей особи. Завдяки м'якому валику з мікрофліс окуляри сидять щільно, але не дратують навіть саму чутливу шкіру. Зручна гумка регулюється по окружності голови. Окуляри легкі та майже не відчуваються на обличчі.

http://bambetl.uaprom.net/p5228046-nabor-vash-son.html

Предыдущие статьи